Kartka komunijna dla dziewczynki zapakowana w torebkę. Cytat ks. Twardowskiego, kwiaty ręcznie robione.
Przepiękna kartka. Wspaniale, że ktoś dał na imię Kasia dziecku - dzisiaj to imię jest bardzo rzadkie. Uściski
Prześlicznie Ci wyszedł ten komplecik.
Jak zawsze Aga - Sama słodycz, delikatność, zwiewność.
Bardzo delikatna.
Te komunijne śliczności są niewiarygodnie piękne i zawierają Twoje serce Agusiu.
Wspaniała jak każde Twoje kartki :-).
Przepiękny, delikatny komplecik :)
Cudowna, taka delikatna....
Przepiękna kartka. Wspaniale, że ktoś dał na imię Kasia dziecku - dzisiaj to imię jest bardzo rzadkie. Uściski
OdpowiedzUsuńPrześlicznie Ci wyszedł ten komplecik.
OdpowiedzUsuńJak zawsze Aga - Sama słodycz, delikatność, zwiewność.
OdpowiedzUsuńBardzo delikatna.
OdpowiedzUsuńTe komunijne śliczności są niewiarygodnie piękne i zawierają Twoje serce Agusiu.
OdpowiedzUsuńWspaniała jak każde Twoje kartki :-).
OdpowiedzUsuńPrzepiękny, delikatny komplecik :)
OdpowiedzUsuńCudowna, taka delikatna....
OdpowiedzUsuń