Obserwatorzy

niedziela, 24 maja 2026

Pierwsza Komunia Martynki

 Kartka w torebce na uroczystość I Komunii świętej. Stempelek Mos pomalowany copicami, kwiaty malowane ecolinami. 











9 komentarzy:

  1. Bardzo dekoracyjna i ozdobna, a w precyzji wykonania jesteś Aga niedościgniona:)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Prześliczny komplet:)Te wszystkie koroneczki i kwiatuszki są wspaniałe. I błyszczący wianuszek jest extra !!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Po wczorajszym wieczorze, tym bardziej doceniam Twoje kartki i pomalowane copicami stempelki. Nie potrafię blendować kolorów i niestety nie wychodzą mi tak uroczo kolorowanki jak Tobie te stempelki.
    Uściski

    OdpowiedzUsuń
  4. Przepiękny zestaw, zawsze lubię, gdy kartki są tak barwnie i bogato ukwiecone!
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  5. Cudna, jak zawsze spod Twoich rąk Agusiu.

    OdpowiedzUsuń
  6. Piękny zestaw. Torebeczka wyjątkowo mi się podoba. Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  7. Przecudowna karteczka w przepięknej torebusi :) Wspaniała pamiątka wyjątkowego dnia :)

    OdpowiedzUsuń