Kartka w torebce na uroczystość I Komunii świętej. Stempelek Mos pomalowany copicami, kwiaty malowane ecolinami.
Urocza karteczka.
Bardzo dekoracyjna i ozdobna, a w precyzji wykonania jesteś Aga niedościgniona:)))
Prześliczny komplet:)Te wszystkie koroneczki i kwiatuszki są wspaniałe. I błyszczący wianuszek jest extra !!!
Po wczorajszym wieczorze, tym bardziej doceniam Twoje kartki i pomalowane copicami stempelki. Nie potrafię blendować kolorów i niestety nie wychodzą mi tak uroczo kolorowanki jak Tobie te stempelki.Uściski
Przepiękny zestaw, zawsze lubię, gdy kartki są tak barwnie i bogato ukwiecone!Pozdrawiam serdecznie!
Cudna, jak zawsze spod Twoich rąk Agusiu.
Piękny zestaw. Torebeczka wyjątkowo mi się podoba. Pozdrawiam :-).
Przecudowna karteczka w przepięknej torebusi :) Wspaniała pamiątka wyjątkowego dnia :)
Zapomniałam przełączyć konto :)
Śliczna, urocza i w ogóle piękna pamiątka !!!
Urocza karteczka.
OdpowiedzUsuńBardzo dekoracyjna i ozdobna, a w precyzji wykonania jesteś Aga niedościgniona:)))
OdpowiedzUsuńPrześliczny komplet:)Te wszystkie koroneczki i kwiatuszki są wspaniałe. I błyszczący wianuszek jest extra !!!
OdpowiedzUsuńPo wczorajszym wieczorze, tym bardziej doceniam Twoje kartki i pomalowane copicami stempelki. Nie potrafię blendować kolorów i niestety nie wychodzą mi tak uroczo kolorowanki jak Tobie te stempelki.
OdpowiedzUsuńUściski
Przepiękny zestaw, zawsze lubię, gdy kartki są tak barwnie i bogato ukwiecone!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie!
Cudna, jak zawsze spod Twoich rąk Agusiu.
OdpowiedzUsuńPiękny zestaw. Torebeczka wyjątkowo mi się podoba. Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuńPrzecudowna karteczka w przepięknej torebusi :) Wspaniała pamiątka wyjątkowego dnia :)
OdpowiedzUsuńZapomniałam przełączyć konto :)
UsuńŚliczna, urocza i w ogóle piękna pamiątka !!!
OdpowiedzUsuń