sobota, 15 września 2018
Ślub Kasi i Pawła
Kartka w pudełku zapinanym na magnes. Jest to pamiątka Sakramentu Małżeństwa Kasi i Pawła. Stempelek pomalowałam copicami, oprószyłam brokatem. Umieściłam go na shaker boxie. Kwiaty robiłam sama.
środa, 12 września 2018
Zbliża się Dzień Nauczyciela
Z tej okazji powstały czekoladowniki , które powędrują do Pań przedszkolanek od małej przedszkolnej dziewczynki. Zrobiłam je w formie pudełek zapinanych na magnesik, ponieważ są zrobione na dużą niestandardową czekoladę. Stempelek MO's pomalowałam copicami, dodałam błyskotki :)
poniedziałek, 10 września 2018
Miłość, miłość w Zakopanem...
Polewamy się szampanem ... Ślubna karteczka w szampańskim nastroju. Do kompletu torebeczka , trochę ażurowych wycinanek, błyskotek i brokatu.
sobota, 8 września 2018
czwartek, 6 września 2018
Ślub inaczej
Tym razem kartka ślubna / czerwcowa/ bez stempelka. Zapakowana w pudełko zamykane na magnesik. Tiul używałam już w moich pracach kilka razy ale spodobało mi się jak Ewa -zielonaliszka podkleiła tilulem serduszka tutaj i podobnie zrobiłam na swojej ślubnej kartce.
niedziela, 2 września 2018
Złote obrączki
Kartka w pudełku z szybką, na której nakleiłam imiona Młodych i "złote obrączki". Pod stemplem płatki folii pozłotniczej. Obrączki z APScraft. Stempelek jest autorstwa Wendy Burns. A niedługo ma być nowa grafika Nowożeńców - ja już nie mogę się doczekać :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)