Obserwatorzy

wtorek, 16 października 2018

Ślub subtelnie

Bardzo lubię tę Parę Młodą - oboje tacy nieśmiali. Stempelek alldressedupstamps pomalowany copicami, potraktowany brokatem. Kartka w torebce z okienkiem. Przez szybkę widac Młodych.












niedziela, 14 października 2018

Z okazji Dnia Nauczyciela

"Wtedy liczy się nauka, kiedy człowiek wiedzy szuka". Wszystkim nauczycielom i pedagogom z okazji ich święta życzę głodnych wiedzy uczniów. A mojej wychowawczyni z lat dzieciństwa - Pani Ewie G. , którą uważam za najlepszą nauczycielkę wszech czasów życzę  aby każdy Jej uczeń tak miło Ją wspominał :) Czekoladowniki z sówkami Janet.










piątek, 12 października 2018

Anioł

Wspólne z Madzią scrapownie zaowocowało takimi aniołami. Obie robiłyśmy je po raz pierwszy. Zobaczcie jak powstawały i oceńcie czy nam się udało :) Zabawa bardzo nam się spodobała . Z pewnością będą następne.:)









środa, 10 października 2018

Od dzisiaj leżę i pachnę

Kartka dla emerytki zainspirowana pracą EWY i za jej zgodą poczęstowałam się cytatem . Będzie się on u mnie jeszcze powtarzał. Do kompletu torebka. Stempelek Mo's pomalowałam copikami. Kwiaty z mojego ogródka :)














niedziela, 7 października 2018

Maryja z Dzieciątkiem

Wakacje w październiku ? - czemu nie :) Jak Magda do mnie przyjeżdża , to zawsze twórczo i fantastycznie spędzamy czas przy scrapowym stole - prawdziwe wakacje :) Powstało kilka wspaniałych prac. Jedną z nich są bombki z Maryją .








czwartek, 4 października 2018

Urodzinowe serdeczności

Komplecik - kartka w torebce dla młodej kobiety. Stempelki pomalowane copicami, rozświetlone brokatem. Ostatnie dni działałyśmy z Madzią już w klimacie Świąt. W następnym poście zobaczycie nasze prace :)